Šokolādes strūklaku noma

Nodrošinām pilnu servisu - atvedīsim, uzstādīsim, uzpildīsim, palaidīsim, pieskatīsim visa pasākuma garumā (nepieciešamības gadījumā to uzpildīsim ar jaunu garšīgas šokolādes devu), novāksim un aizvedīsim. Jums ir jāuztraucas tikai par uzkodām un galdu, uz kura strūklaku novietot.

Mēs izmantojam pasaulē kvalitatīvākās un atzītākās šokolādes strūklakas no ASV. Tās darbojas klusi un vienmērīgi, netraucējot apkārtējai noskaņai.

Mūsu izmantotā šokolāde tiek ražota Beļģijā no augstākā labuma kakao produktiem, kas tiek sajaukti perfektā proporcijā, lai šokolāde vienmērīgi plūstu pa strūklaku uz leju. Šokolādē tiek izmantots tikai kakao sviests, bez jebkādiem taukiem un eļļām. Tas nodrošina izcilu garšu un aromātu visa pasākuma garumā.

Pašlaik mēs piedāvājam divu izmēru šokolādes strūklakas - 58cm un 112cm augstumā. Ja rodas pārdomas, kura strūklaka ir piemērotākā Jūsu pasākumam, droši sazinieties ar mums un nokonsultēsim gan par strūklakas izvēli, gan uzkodu izvēli, gan citiem jautājumiem.

  
 
Augstums58cm112cm
Optimālais viesu skaits*Līdz 100Līdz 250
Šokolādes apjoms5kg10kg
Cena īrei uz 4 stundām
ar pilnu servisu un šokolādi
220 EUR330 EUR
Papildus īres laiks (par stundu)50 EUR70 EUR
Papildus šokolādes deva45 EUR90 EUR
Vēja un insektu aizsargsNav90 EUR
Piegāde ārpus Rīgas0,20 EUR / km0,20 EUR / km
 

Visas cenas norādītas EUR bez PVN.

Pasākuma organizatoram pašam jāparūpējas par uzkodām, kuras mērkt šokolādē, kā arī par galdu, galdautu un elektrības pievadu.

* Viesu skaits ir aptuvens un atkarīgs no viesu apetītes. Pasākumiem ar lielāku viesu skaitu ieteicams pasūtīt papildus šokolādes devu.

2007-2017 © Choco Fun SIA

 . on-line.lv rating system