Šokolādes strūklaku noma

Aicinām īrēt vai nomāt šokolādes strūklakas jebkurā Jūsu rīkotā pasākumā, kurā vēlaties patīkami pārsteigt viesus un radīt greznu noskaņu!

Izcils serviss

Izbaudiet pilnu servisu - šokolādes strūklakas piegādāsim, uzstādīsim, uzpildīsim, palaidīsim, vajadzības gadījumā papildināsim ar jaunu garšīgas šokolādes devu un pieskatīsim visa pasākuma garumā, pēc tam neuzkrītoši novāksim un aizvedīsim.

Kvalitatīvas strūklakas ar augstākā labuma šokolādi

Jūsu rīcībā - pasaulē kvalitatīvākās un atzītākās šokolādes strūklakas no ASV! Tās darbojas klusi un vienmērīgi, netraucējot apkārtējai noskaņai.

Mūsu izmantotā šokolāde tiek ražota Beļģijā no augstākā labuma kakao produktiem, kas sajaukti perfektā proporcijā, lai šokolāde vienmērīgi plūstu pa strūklaku uz leju. Šokolādē tiek izmantots tikai kakao sviests, bez augu taukiem un eļļām. Tas nodrošina izcilu garšu un aromātu visa pasākuma garumā.

Kādu šokolādi izvēlēties:

  • Piena šokolāde
  • Tumšā šokolāde
  • Baltā šokolāde
  • Baltā šokolāde, kas nokrāsota spilgtos toņos (rozā, zaļš, zils utt.), izmantojot drošas pārtikas krāsvielas
  • JAUNUMS - šokolāde karameļu, zemeņu (rozā krāsā), laima / citronu (zaļā krāsā) un apelsīnu (oranžā krāsā)
Šokolādes garša vienmēr ir sabalansēta, lai tā būtu patīkami baudāma.

Pasūtiet jebkuras krāsas šokolādi - atbilstoši uzkodām un Jūsu pasākuma noskaņai!


   
 
Augstums 58cm 112cm
Optimālais viesu skaits* Līdz 100 Līdz 250
Šokolādes apjoms (iekļauts cenā)
5kg 10kg
Cena īrei uz 4 stundām
ar pilnu servisu un šokolādi**
220 EUR 330 EUR
Piemaksa par karameļu, zemeņu,
citronu un apelsīnu šokolādi
 +20 EUR
 +40 EUR
Papildu īres laiks (par stundu) 50 EUR 70 EUR
Papildu šokolādes deva (kg)*
15 EUR
15 EUR
Vēja un insektu aizsargs Nav 90 EUR
Piegāde ārpus Rīgas 0,20 EUR / km 0,20 EUR / km
 

Visas cenas norādītas EUR bez PVN.

*Kuru šokolādes strūklaku izvēlēties

Pašlaik piedāvājam divu izmēru strūklakas – 58 cm un 112 cm augstumā. Jebkura šokolādes strūklaka bagātinās jebkura lieluma pasākumu, tomēr mūsu klienti parasti pasūta mazāko strūklaku svinībām līdz 100 viesiem, bet lielāko strūklaku, ja gaidāmi līdz 250 viesiem un vairāk. Augstāko strūklaku izvēlas arī tie klienti, kas vēlas gūt greznākus iespaidus, neatkarīgi no plānotā viesu skaita.

Pasūtiet papildu šokolādes devu, ja paredzat, ka Jūsu viesi būs īpaši izsalkuši vai negaidīti kuplā skaitā! Tas ļaus piemērot lielākam viesu skaitam gan lielo, gan mazo strūklaku. Pasākuma laikā uzpildīsim Jūsu izvēlēto strūklaku ar papildu šokolādi.

**Viegla uzstādīšana – vajag tikai galdu un elektrību

Mūsu klienti vai pasākuma organizatori parasti paši sagādā tīkamus našķus un uzkodas, kā arī parūpējas, lai strūklakas novietošanai būtu pieejams skaisti klāts galds un elektrības pievads. Atsevišķi vienojoties, arī mēs piedāvājam sagādāt un servēt Jūsu izvēlētas uzkodas. Elektrības padeves nodrošināšana un galds ar galdautu gan vienmēr paliek Jūsu ziņā.

Ja Jums rodas pārdomas, kura strūklaka ir piemērotākā Jūsu pasākumam, droši sazinieties ar mums! Kopīgi izvēlēsimies atbilstošāko strūklaku, kā arī konsultēsim par uzkodu izvēli un citiem jautājumiem.

Dodiet priekšroku šokolādes strūklakai, kas atbilst Jūsu svinību vērienam!

© 2007-2020

 . on-line.lv rating system